'Nieuwe ontslagronde op komst bij Yahoo'

Laatste update:  15 april 2009 12:40 info

AMSTERDAM - Yahoo gaat opnieuw enkele honderden medewerkers ontslaan. Dat zeggen althans bronnen rond het bedrijf tegen de New York Times.

Foto:  Novum

Yahoo worstelt al enkele jaren met tegenvallende resultaten. Het bedrijf is grotendeels actief in dezelfde markten als Google, en heeft met die concurrent de slag om de advertentiegelden verloren. Vorig jaar ketste een overname door Microsoft af, en ook samenwerkingsplannen met Google gingen niet door.

Wel zou Yahoo onlangs weer met Microsoft gesproken hebben over een samenwerking op het gebied van zoektechnologie en online reclame.

Kwartaalcijfers

Volgens de krant zou Yahoo de ontslagen mogelijk aanstaande dinsdag bekendmaken. Dan presenteert het bedrijf zijn cijfers over het eerste kwartaal van 2009.

Yahoo ontsloeg eind 2008 ook al zo'n 1500 medewerkers wereldwijd, zo'n tien procent van het totale personeelsbestand.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties