Google blijft best bezochte website

Laatste update:  12 december 2008 08:52 info

AMSTERDAM - Google.nl blijft volgens onderzoeksbureau Multiscope met afstand de best bezochte website van Nederland. Opvallende stijger in de ranglijst is Buienradar, dat van op de vijfde plaats staat.

 Bekijk video

Google bereikt volgens de onderzoekers 92 procent van de Nederlandse internetgebruikers. De Nederlandse editie van Youtube, ook eigendom van de zoekgigant, steeg bovendien van de 93e naar de 16e plaats op de ranglijst.

Buienradar

Ook Buienradar behoort tot de grote winnaars. De site stond in 2007 nog op de 67e plaats van de ranglijst, maar hoeft nu alleen Google.nl, Live.com, Hyves en Marktplaats nog boven zich te dulden.

Startpagina

Startpagina, de afgelopen jaren de vaste nummer 2, verloor juist veel terrein. De site vindt zichzelf dit jaar terug op plek 9. Daarmee is Startpagina nog wel iets groter dan NU.nl, eveneens eigendom van internetbedrijf Ilsemedia. De nieuwssite daalde van de tiende naar de 13e plaats, en geeft daarmee de drie vorig jaar gewonnen plaatsen weer prijs.

Het Multiscope-onderzoek wordt gehouden aan de hand van een gebruikerspanel. Van de deelnemers wordt het surfgedrag doorlopend geregistreerd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties