. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

'Kieskompas waterschapsverkiezing in trek'

Uitgegeven: 19 november 2008 14:02
Laatst gewijzigd: 19 november 2008 14:02

RIJSWIJK - Meer dan 350.000 mensen hebben sinds 20 oktober het kieskompas voor de waterschapsverkiezingen geraadpleegd. Circa 80 procent van de bezoekers heeft de vragenlijst volledig ingevuld.

Ze oriƫnteren zich via de site op wie ze moeten stemmen voor de waterschapsverkiezingen. Dat heeft de Unie van Waterschappen woensdag bekendgemaakt.

Een woordvoerder zei dat de drukte bij het nationale callcenter meevalt. Tot nog toe zijn ongeveer drieduizend telefoontjes binnengekomen. De meeste vragen gaan over het invullen van het stembiljet, hoe het stemgeheim is gewaarborgd of voor informatie over de kandidatenlijsten.

© ANP

Overig nieuws

Gadgets

Streaming iTunes

Streaming-pionier Rob Reid weet het zeker: Apple lanceert nog dit jaar een streaming versie van iTunes

Bekijk de video op NUzakelijk.nl

BeBook Neo

De BeBook Neo is een reader met Wacom-touchscreen, wifi, webbrowser, leest diverse formaten en heeft toegang tot diverse boekenwinkels. David van Bright.tv neemt 'm onder de loep.

Bekijk video

NU.nl op je mobiel