Fabchannel tegenwoordig in het Nederlands

Laatste update:  14 november 2008 15:29 info

AMSTERDAM - De Amsterdamse online concertzender Fabchannel is niet langer uitsluitend Engelstalig. De internetzender prestenteert zich tegenwoordig ook in het Nederlands, Spaans en Duits.

De internetzender wil hiermee de Nederlandse muziekliefhebber tegemoetkomen, zei een woordvoerder vrijdag. De zender biedt ongeveer duizend concerten aan uit Paradiso en de Melkweg. Van de bezoekers van de website komt 30 procent uit Nederland. Een kwart van de artiesten in het archief is van Hollandse komaf, onder wie Candy Dulfer, Room Eleven, Opgezwolle en Van Dik Hout.

De zender maakt tegenwoordig ook opnamen van concerten in Spanje om de Spaanstalige website mee te kunnen vullen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties