Nationaal Archief deelt foto's via Flickr

Laatste update:  21 oktober 2008 09:51 info

DEN HAAG - Het Nationaal Archief gaat als eerste Nederlandse erfgoedinstelling een deel van zijn fotocollectie wereldwijd beschikbaar stellen via Flickr.

Via de verzamelwebsite voor foto's en filmpjes deelt de archiefinstelling vanaf dinsdag historische fotocollecties met een breed publiek, dat de collecties kan verrijken.

Bezoekers kunnen informatie toevoegen aan foto's van de Arbeidsinspectie uit de eerste helft van de vorige eeuw, over de Eerste en Tweede Wereldoorlog, emigranten, de KNIL (Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger)en de Olympische Spelen van 1928.

De foto's uit de collecties van het Nationaal Archief en zijn partner Spaarnestad Photo zijn te zien op flickr.com/photos/nationaalarchief.

The Commons

De foto's maken deel uit van Flickr The Commons, een samenwerkingsverband tussen fotoarchieven uit de hele wereld en de bekende fotowebsite.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie