. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

'Nederland telt meeste leden sociale websites' (video)

Uitgegeven: 3 september 2008 16:17
Laatst gewijzigd: 3 september 2008 19:39

AMSTERDAM - Nederland telt relatief de meeste leden van sociale websites. Hyves, LinkedIn en MSN Spaces zijn in die volgorde de populairste.

 Bekijk video

Dat meldde het marktonderzoeksbureau Synovate woensdag op basis van een internationale studie onder 13.000 mensen van 18 tot 65 jaar.

In Nederland komt het lidmaatschapspercentage uit op 49. De Verenigde Arabische Emiraten volgen met 46 procent, Canada met 44 procent en de Verenigde Staten met 40 procent. Het wereldwijde percentage staat op 26.

Privacy

De grootste zorg van sociale (inter)netwerkers is privacy, gevolgd door het gebrek aan veiligheid voor kinderen. Nederlanders (54 procent) maken zich het meest zorgen over privacy, Amerikanen (62 procent) het meest over de gevaren voor kinderen.

Uit het onderzoek blijkt verder dat een derde van de deelnemers aan sociale websites hun interesse erin aan het verliezen zijn.

© ANP

Overig nieuws

Gadgets

NU poll

Ga je een iPad kopen?
Ja
Nee, te duur
Nee, geen belangstelling
Nee, ik wacht op de update
Wat is een iPad?

NUzakelijk video

'40 internetbedrijven bereiden beursgang voor'

Bekijk de video op NUzakelijk.nl

Buitenland

Geen torenhoge rekeningen meer na internetten in het buitenland

Lees verder op NUzakelijk.nl

NU.nl op je mobiel