eBay moet betalen voor namaakgoederen

Laatste update:  30 juni 2008 13:34 info

PARIJS - Het Amerikaanse internetbedrijf eBay moet de Franse producent van luxegoederen LVMH een schadevergoeding van bijna 40 miljoen euro betalen omdat het op zijn veilingwebsite de verkoop van nagemaakte producten heeft toegestaan.

Dat heeft een rechter in Parijs maandag bepaald. LVMH had 50 miljoen euro schadevergoeding geƫist van eBay, dat te weinig zou doen om de verkoop van namaakartikelen via zijn website tegen te gaan.

Het Amerikaanse internetbedrijf werd eerder in een vergelijkbare zaak al veroordeeld tot betaling van 20.000 euro aan de Franse handtassenfabrikant Hermes.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties