Aantal .nl-domeinnamen groeit met 23 procent

Laatste update:  20 mei 2008 13:17 info

ARNHEM - SIDN, de organisatie die domeinnamen registreert, heeft in 2007 een groei gerealiseerd van meer dan 509.000 .nl-domeinnamen.

Foto:  NU.nl

Het totaal aantal .nl-domeinnamen bedroeg op 1 januari 2008 2.695.454, waarmee een nettogroei van 23 procent werd bereikt.

Deze cijfers staan in het jaarverslag 2007 dat SIDN dinsdag publiceerde. "De continue groei van het .nl-domein toont aan hoe onmisbaar het internet binnen onze samenleving is geworden", analyseert algemeen directeur Roelof Meijer van SIDN.

'Openheid'

"In de wereld van het internet vervullen wij een belangrijke en unieke rol. Daarvan zijn we ons terdege bewust en daarom streven we ernaar zo transparant mogelijk te opereren. Die openheid blijkt ook uit dit nieuwe jaarverslag, waarin we nog helderder onze behaalde resultaten, afgeronde projecten en onze visie op de ontwikkelingen in de markt uiteen zetten."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties