Hotmail blokkeert Ziggo-klanten

Laatste update:  19 mei 2008 17:17 info

AMSTERDAM - Een 'beperkt aantal' klanten van kabelprovider Ziggo kan sinds enkele dagen geen e-mail meer versturen aan Hotmail-gebruikers.

Volgens woordvoerder Bart Ledegang van Ziggo heeft de webmaildienst van Microsoft een mailserver van @Home, dat afgelopen week samen met Casema en Multikabel opging in het nieuwe telecombedrijf, op een zwarte lijst geplaatst.

Reden voor de blokkade is dat vanaf de betreffende server spam zou zijn verzonden. Ziggo onderzoekt de klachten en verwacht dat de blokkade in de loop van maandag ongedaan kan worden gemaakt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie