. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Jaar cel geëist wegens viagraspam

Uitgegeven: 23 april 2008 15:36
Laatst gewijzigd: 23 april 2008 15:36

ANTWERPEN - Voor de Antwerpse strafrechter is één jaar cel en 250.000 euro boete geëist tegen een Nederlands zakenman die de spilfiguur zou zijn van spamaanbiedingen voor viagra.

Justitie wil bovendien 6 miljoen euro verbeurd verklaren die hij zou hebben verdiend met de illegale verkoop van hormonen en geneesmiddelen.

Victor d'H. uit het Vlaamse grensdorp Kapellen is al jaren actief in de postorderverkoop. Volgens de aanklager maakte hij op internet verboden reclame voor medicatie en bood hij zelf ook illegale hormonen en geneesmiddelen aan. De procureur noemde hem "een man die alleen dacht aan geld en niet aan de gezondheid van de mensen."

Zijn advocaten pleitten vrijspraak. Volgens hen deed hun cliënt niets wat in België strafbaar is. De uitspraak is 27 mei.

© ANP

Overig nieuws

Gadgets

NU poll

Ga je een iPad kopen?
Ja
Nee, te duur
Nee, geen belangstelling
Nee, ik wacht op de update
Wat is een iPad?

Silicon Valley

Nieuwe videoreportage over de internetwereld in Californië: de 17-jarige scholier Daniel Brusilovsky was een rijzende ster in Silicon Valley, tot hij deze week onderwerp werd van een rel

Kijk verder op NUzakelijk.nl

NU.nl op je mobiel