. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Leerling bedreigt docent op internet

Uitgegeven: 15 april 2008 12:44
Laatst gewijzigd: 15 april 2008 12:44

VROOMSHOOP - Een 14-jarige jongen uit Vroomshoop is maandag aangehouden nadat hij een leraar van een scholengemeenschap in Vroomshoop via internet met de dood had bedreigd.

Dat heeft de politie dinsdag bekendgemaakt. De leerling deed dit op een website die geen relatie heeft met de school. Om wat voor soort website het gaat en wat er aan de bedreiging ten grondslag ligt, wil de politie in het belang van het onderzoek niet zeggen. De jongen wordt dinsdag voorgeleid.

© ANP

Overig nieuws

Gadgets

Streaming iTunes

Streaming-pionier Rob Reid weet het zeker: Apple lanceert nog dit jaar een streaming versie van iTunes

Bekijk de video op NUzakelijk.nl

BeBook Neo

De BeBook Neo is een reader met Wacom-touchscreen, wifi, webbrowser, leest diverse formaten en heeft toegang tot diverse boekenwinkels. David van Bright.tv neemt 'm onder de loep.

Bekijk video

NU.nl op je mobiel