Google.nl Website van het Jaar

Laatste update:  19 december 2007 00:01 info

AMSTERDAM - De Nederlandse editie van zoekmachine Google is uitgeroepen tot Website van het Jaar 2007. De site sleepte ook de prijs voor de beste portal in de wacht.

Foto:  inertia/nu.nl

Dat werd dinsdagavond in Amsterdam bekendgemaakt. Google was een van de meer dan honderd kanshebbers voor de publieksprijs, die werd uitgereikt na een internetverkiezing waaraan 1,3 miljoen mensen deelnamen.

Een jaar geleden won spelletjeswebsite Zylom.nl de prijs. Die was in 2007 wel de nummer 1 in de categorie Sport en Spel.

Hyves

Verder wonnen onder meer Hyves (blogs en communities), de Belastingdienst (onderwijs, overheid en non-profit), Marktplaats (e-commerce) en Buienradar.nl (nieuws en informatie). NU.nl, in die laatste categorie de laatste jaren winnaar, eindigde dit maal als tweede.

Eerder deze maand vond een concurrerende websiteverkiezing plaats. Toen werd Hyves uitgeroepen tot de populairste site van Nederland.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties