Concurrenten KPN krijgen toegang tot nieuw netwerk

Laatste update:  13 juli 2007 13:48 info

DEN HAAG - Concurrenten van KPN krijgen op verschillende manieren toegang tot het nieuwe netwerk dat het telecombedrijf ontwikkelt. De telecombedrijven kunnen daardoor klanten op hun eigen netwerk aansluiten zonder nieuwe kabels te leggen.

Foto:  Chris Heijmans

Vrijdag maakte KPN bekend dat het hiervoor principe-overeenkomsten heeft getekend met Tele2-Versatel, Orange en BBNed. Het op internetstandaarden gebaseerde netwerk zal de komende jaren de bestaande telecominfrastructuur vervangen.

De telecombedrijven kunnen hun netwerken op verschillende punten koppelen aan dat van KPN. Dat kan op een centraal punt in het KPN-netwerk maar ook op straat- en wijkniveau. Hiermee voldoet KPN aan het verzoek van toezichthouder Opta.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties