Pornofestival live op Fabchannel

Laatste update:  31 mei 2007 18:52 info

AMSTERDAM - Het 'C'lick Me Netporn Festival', dat zaterdag wordt gehouden in het Amsterdamse Paradiso, is rechtstreeks te volgen via de internetzender Fabchannel. Op het eendaagse festival discussiëren onder andere wetenschappers en kunstenaars over pornografie op internet.

Foto:  Chris Heijmans

Ook vindt op het festival de première plaats van The Bi Apple, een pornofilm gemaakt vanuit een vrouwelijk perspectief.

Fabchannel zendt via internet vooral live concerten uit, waaronder optredens die in Paradiso en de Melkweg plaatsvinden. Ook deelt het zijn beelden onder meer met videosite 123video.nl en met het online tv-kanaal Joost.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

De reboot van het ooit immens populaire Tomb Raider is uitgesteld tot 2012. Verder lanceerde in de nacht van maandag op dinsdag het langverwachte Diablo III, maar niet zonder problemen.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties