. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Google wordt trendwatcher

Uitgegeven: 22 mei 2007 12:37
Laatst gewijzigd: 22 mei 2007 12:37

AMSTERDAM - Zoekmachine Google is beter dan menig marketeer op de hoogte van de allerlaatste trends. Zoekopdrachten laten precies zien waar de internetgemeenschap zich mee bezig houdt. Die informatie komt vanaf dinsdag beschikbaar.

Google kende al Zeitgeist, waar wekelijks te zien is welke termen de meeste aandacht hebben gekregen, en Google Trends, dat lange-termijnstatistieken bijhoudt. De nieuwe dienst Google Hot Trends wordt echter meermalen per dag geactualiseerd.

Dinsdag waren internetters in de Verenigde Staten vooral op zoek naar informatie over Andy en Tessa. Tessa Horst was de winnares van het Amerikaanse tv-programma The Bachelor, waarin vrijgezel Andy Baldwin op zoek ging naar een vrouw. De finale was maandagavond op televisie.

© NU.nl/Wieland van Dijk

Overig nieuws

Gadgets

Streaming iTunes

Streaming-pionier Rob Reid weet het zeker: Apple lanceert nog dit jaar een streaming versie van iTunes

Bekijk de video op NUzakelijk.nl

BeBook Neo

De BeBook Neo is een reader met Wacom-touchscreen, wifi, webbrowser, leest diverse formaten en heeft toegang tot diverse boekenwinkels. David van Bright.tv neemt 'm onder de loep.

Bekijk video

NU.nl op je mobiel