Kindermisbruik op internet grote zorg Nederlanders

Laatste update:  21 mei 2007 19:10 info

DEN HAAG - Justitie moet bij de bestrijding van criminaliteit veel aandacht schenken aan kindermisbruik via chatboxen. Deze vorm van kindermisbruik wordt door 35 procent van de Nederlanders genoemd als topprioriteit bij criminaliteitsbestrijding.

Foto:  photoshop

Dat blijkt uit een maandag gepubliceerd onderzoek dat Intomart GfK heeft uitgevoerd in opdracht van het ministerie van Justitie.

Ook de aanpak van georganiseerde criminaliteit en zedendelicten scoren hoog op de prioriteitenlijst van Nederlanders. Voor winkeldiefstal hebben zij nauwelijks aandacht.

Wanneer het gaat om respectloos gedrag, dan is de bestrijding van vernielingen met afstand de belangrijkste wens van Nederland, gevolgd door asociaal gedrag in het verkeer.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties