Steeds meer mannen naar plastisch chirurg

Laatste update:  28 januari 2009 14:57 info

LONDEN - Steeds meer mannen in Groot-Brittannië gaan naar de plastisch chirurg. Van de tien ingrepen die daar uitgevoerd worden, is één een man.

Foto:  Gezondheidsnet

In 2008 ondergingen meer dan 3000 Britse mannen een cosmetische ingreep, in 2007 waren dat er 2881. De populairste ingreep onder mannen is de neuscorrectie.

Op de tweede plaats staan ooglidcorrecties, op de voet gevolgd door het corrigeren van flaporen en liposuctie.

Borst

Vooral de reconstructie van de mannelijke borst is bezig aan een opmars. In 2003 ondergingen slechts 22 mannen een borstreconstructie, in 2007 waren dat er al 224 en vorig jaar zelfs 323.

Bij vrouwen blijft de borst het populairste lichaamsdeel om mee naar de plastisch chirurg te gaan. In 2008 werden 30 procent meer borstlifts uitgevoerd dan het jaar ervoor.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Pesticiden mogelijk oorzaak massale sterfte bijen

Gezondheidsnet

 In samenwerking met

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties