Vrouwen filosoferen in de badkamer

Laatste update:  17 december 2008 13:43 info

Vrouwen denkenĀ in de badkamer graag na over hun leven en de toekomst. Mannen doen dit in de auto. Dit blijkt uit onderzoek van een bekend whiskeymerk.

Foto:  www.gezondheidsnet.nl

Ook blijkt dat ongeveer 80 procent van de Nederlanders en Vlamingen het belangrijk vindt zich voortdurend te blijven ontwikkelen. Deze aandrang neemt niet af naarmate ze ouder worden.

Voor het onderzoek werden 1000 Nederlanders en Vlamingen in de leeftijd van 25 tot 49 jaar gevraagd naar hun houding en gedrag ten aanzien van persoonlijke ontwikkeling.

Verreweg de meest favoriete plek om na te denken over wat men wil bereiken in het leven, is het bed. Gevolgd dus door de badkamer bij vrouwen en door de auto bij mannen. Aan de eettafel en op het toilet wordt het minst nagedacht.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Pesticiden mogelijk oorzaak massale sterfte bijen

Gezondheidsnet

 In samenwerking met

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties