Grootschalig onderzoek naar hoofdluis
Van mei tot en met juli loopt een grootschalige enquête onder consumenten, drogisten en apothekers naar de behandeling van hoofdluis. Het onderzoek is opgezet door Prioderm, een producent van middelen tegen hoofdluis.
Hoofdluis is weliswaar onschuldig, maar desondanks erg vervelend. Het jeukt ontzettend en verspreidt zich snel. Bovendien is het vaak echt lastig om er weer vanaf te komen. Vandaar dat Prioderm nu onderzoek doet naar de behandeling ervan.
Hoofdluis komt veel voor onder jonge kinderen. Op basisscholen is het vaak een jaarlijks terugkerend fenomeen. Scholen zijn dan ook locaties waar hoofdluizen gemakkelijk van het ene op het andere kind overgaan.
Om bestrijdingsadvies zo goed mogelijk aan te laten sluiten op de behoefte, is er dus een grootschalig onderzoek opgezet door Prioderm. Per deelnemer wordt er door Prioderm één euro aan No-Kidding gedoneerd.


Startpagina