Gepubliceerd: 
Laatste update: 
18 september 2012 09:56
18 september 2012 09:55

Eerste trailer Bad Piggies toont bouwen vliegmachine

HOOFDDORP - Rovio heeft de eerste beelden Bad Piggies getoond, De spin-off van Angry Birds die 27 september verschijnt voor iOS, Android en Mac.

Foto:  Rovio

 Bekijk video

Uit de trailer wordt duidelijk dat spelers zelf een vliegmachine kunnen bouwen om de varkentjes te vervoeren.

De machines zijn samen te stellen via een raster dat volgens Rovio miljoenen verschillende combinaties mogelijk maakt.

Eenmaal in de vliegmachine moeten de varkens door spelers langs obstakels geleid worden; zij kunnen onder meer de machine laten stijgen of dalen via propellors of juist langzamer laten dalen met paraplu's.

Bekijk de trailer:

Beperkt

Het lijkt erop dat spelers steeds maar een beperkt aantal mogelijkheden krijgen wat betreft het uitrusten van hun vliegmachine met dit soort accessoires. Bad Piggies volgt verder het driesterrensysteem van Angry Birds voor het afmaken van een level.

Het spel is dan ook een spin-off van Angry Birds waar de varkens juist de vijand zijn die met het afvuren van vogels verslagen moeten worden.

Door: Gamer.nl
  • Deel:

Gerelateerde artikelen

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

 In samenwerking met

Vuurspuwen

De Amerikaan Caleb Kraft heeft de vuurspuwende piranhaplant uit de game Super Mario Bros. nagebouwd.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Tech

Games besturen

Naast toetsenborden en controllers kun je games ook besturen met een cello, robot en urine. NUtech.nl maakte een overzicht van de vreemdste manieren van besturing.

Bekijk de complete lijst