Gepubliceerd: 
Laatste update: 
31 augustus 2012 16:16
31 augustus 2012 17:21

Windows 8 lanceert met 40 Xbox Live-games

HOOFDDORP - Windows 8 lanceert op 26 oktober met 40 Xbox Live-games, waaronder 29 afkomstig van Microsoft Studios.

Foto:  Gamer.nl

Onder de titels bevinden zich onder andere Angry Birds, Fruit Ninja, BlazBlue: Calamity Trigger en Kinectimals Unleashed.

Microsoft noemt dit de eerste golf aan Xbox Live-games die voor het besturingssysteem beschikbaar komen, gedurende het feestdagenseizoen en daarna zullen er nog meer volgen.

De games zijn op ieder apparaat dat Windows 8 ondersteunt te spelen, dus ook op de Surface-tablet die Microsoft op 26 oktober uitbrengt.

De spellen kennen dezelfde functionaliteiten als de Xbox 360-versies, zoals leaderboards en multiplayer.

Door: Gamer.nl
  • Deel:

Gerelateerde artikelen

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

 In samenwerking met

Vuurspuwen

De Amerikaan Caleb Kraft heeft de vuurspuwende piranhaplant uit de game Super Mario Bros. nagebouwd.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Tech

Games besturen

Naast toetsenborden en controllers kun je games ook besturen met een cello, robot en urine. NUtech.nl maakte een overzicht van de vreemdste manieren van besturing.

Bekijk de complete lijst