Christelijke organisatie hekelt Star Wars-game homorelaties

Laatste update:  30 januari 2012 18:19 info

HOOFDDORP - De christelijke organisatie The Family Research Council heeft kritiek geuit op de beslissing van ontwikkelaar BioWare om homoseksuele relaties toe te voegen aan Star Wars: The Old Republic.

Foto:  Gamer.nl

Dit meldt website Opposing Views.

De kritiek komt van het hoofd van de organisatie, Tony Perkins. In zijn eigen radioshow zegt hij het volgende over het spel: "De grootste bedreiging binnen het nieuwe Star Wars-spel is misschien nog wel die van homoseksuele activisten. Hij stelt dat veel homoseksuelen het nieuws dat BioWare de optie voor relaties met hetzelfde geslacht toe gaat voegen sinds de bekendmaking aan het vieren zijn.

"Ouders daarentegen...Op de website van de game staan driehonderd pagina's aan reacties waarin zij hun woede verwoorden over het feit dat hun kinderen aan deze Star Warped manier van denken", aldus Perkins.

Op dit moment is het in The Old Republic nog niet mogelijk om een relatie met iemand van hetzelfde geslacht aan te gaan.  Dit wordt in de toekomst wel toegevoegd, zo liet community manager Stephen Reid al voor de release van het spel weten.

Eerder meldde de ontwikkelaar nog dat het concept homoseksualiteit niet bestaat in het Star Wars-universum.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

 In samenwerking met

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Max Payne 3

Donderdag is de trailer van Max Payne 3 verschenen.

Bekijk video