6000 kopieën van MW3 gestolen bij truckoverval

Laatste update:  7 november 2011 17:06 info

HOOFDDORP - Onlangs zijn ongeveer 6000 kopieën van de first-person shooter Call of Duty: Modern Warfare 3 gestolen.

Foto:  Gamer.nl

Dit gebeurde tijdens een truckoverval in het zuiden van Parijs. De truck vervoerde een geschatte waarde van 400.000 euro aan games, zo meldt TFI News.

De truck met de games en inzittenden werd afgelopen zaterdagochtend geramd door een auto. Vervolgens stapten uit deze wagen twee gemaskerde overvallers, die traangas gebruikten om de personen in de truck uit te schakelen.

Daarna gingen zij er zelf met de truck vandoor. Call of Duty: Modern Warfare 3 lanceert morgen voor Xbox 360, PlayStation 3 en PC.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

 In samenwerking met

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Max Payne 3

Donderdag is de trailer van Max Payne 3 verschenen.

Bekijk video