Dante's Inferno krijgt zelfgemaakte levels

Laatste update:  3 februari 2010 17:23 info

HOOFDDORP - Dante's Inferno krijgt op 29 april een downloadbare add-on die een online coöperatieve modus toevoegt aan de game en user generated content mogelijk maakt. Dit maakte ontwikkelaar Visceral Games woensdag bekend.

Foto:  Gamer.nl

De add-on heet Trials of St. Lucia en voegt St. Lucia aan de game toe als speelbaar personage. Deze functioneert als beschermengel van Dante en kan bestuurd worden door een tweede speler. Het zal niet mogelijk zijn om het hele singleplayerspel in coöp te spelen. Trails of St. Lucia draait om losstaande gevechten tegen hordes vijanden in arena's.

Gamers kunnen met de add-on zelf uitdagingen maken voor andere spelers. Er kan gekozen worden tussen verschillende omgevingen, vijanden en obstakels om zo een eigen arena te maken. Deze uitdagingen kunnen online worden gedeeld met andere spelers.

De Goddelijke Komedie

Dante's Inferno is vanaf morgen verkrijgbaar voor de PlayStation 3 en Xbox 360 en geeft spelers controle over Dante. Net als in het verhaal waardoor Dante's Inferno geïnspireerd is, De Goddelijke Komedie, bezoekt Dante in de game de verschillende lagen van de hel.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

 In samenwerking met

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Wii U

 NU.nl kreeg tijdens CES de kans om even met de nog niet gelanceerde Wii U te spelen.

Bekijk video