rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Peter Moore vindt Wii-games ontwikkelen niet moeilijk

Uitgegeven: 14 mei 2009 10:04
Laatst gewijzigd: 14 mei 2009 10:04

AMSTERDAM - Volgens Peter Moore van Electronic Arts is het ontwikkelen van succesvolle games voor de Wii geen moeilijke opgave. "Ontwikkelen voor de Wii is zeker geen 'rocket science'", laat de baas van EA Sports weten.

De president van EA Sports zegt verder dat het aan de ontwikkelaars zelf is om uit te vinden hoe ze goed verkopende titels op de Wii kunnen brengen.

“Ik denk dat de uitdaging voor de third party ontwikkelaars is om de code van de Wii te kraken."

Succesvol

"Er zijn al een paar games van third party ontwikkelaars die het goed doen, maar iedereen moet er zelf achter komen wat we tijdens het spelen op de Wii moeten doen om die game succesvol te maken. Maar het is ook zeker geen 'rocket science' hoor", zegt Moore.

"En wij moeten dat dan ook snel tot ons door laten dringen. Ik denk dat wij het met Tennis en Tiger Woods al laten zien."

© Gamez

Overig nieuws