´Windows 7 wordt sterk gamingplatform´
Chris Lewis, vice president van Microsoft’s Interactive Entertainment Business, heeft gezegd dat Windows 7 op het gebied van gaming een positieve stap wordt ten opzichte van Vista. “Windows 7 wordt geweldig voor games”, aldus Lewis.
Foto: Gamez
“Er is alleen maar goed nieuws”, zegt de Microsoft topman. “Het is steviger, relatief sneller en de eerste testsessies wijzen uit dat het allemaal veelbelovend is. Ik denk dat er niets dan goed nieuws zal komen voor pc-gamers, maar hierover wordt later dit jaar zeker meer bekend.”
Volgens Lewis zal ook Microsoft’s support voor het Games for Windows-label gewoon worden doorgezet na de release van Windows 7. “We zijn op dit punt erg blij en we zijn ons dan ook zeker bewust van de zeer sterke en energieke gaming community. Niet alle consolegames lenen zich natuurlijk voor de pc, maar wanneer dit wel het geval is zullen we ze ook zeker naar beiden brengen.”


Startpagina