Gepubliceerd: 
Laatste update: 
23 augustus 2012 12:04
23 augustus 2012 13:00

Belgische school verplicht iPad

BLANKENBERGE - Ondanks protesten van enkele ouders eist een Belgische school dat alle leerlingen een iPad aanschaffen.

Foto:  AFP

Het project gaat gewoon door, stelde de scholengemeenschap in Blankenberge donderdag. De ruim 700 leerlingen moeten aan het begin van het nieuwe schooljaar in september over de tabletcomputer van Apple beschikken.

Enkele ouders hadden geklaagd over de gang van zaken. Zij kregen gelijk van de Commissie Zorgvuldig Bestuur van de Vlaamse overheid. Maar volgens de school leidt uitstel tot niets.

Ook zouden maar een tiental ouders bezwaar hebben gemaakt. De school voor voortgezet onderwijs gaat in beroep tegen de beslissing.

Volgens de school is de tabletcomputer voortaan nodig om de lessen te kunnen volgen en huiswerk te kunnen maken. Om kosten te drukken, kan de iPad worden gehuurd. Enkele klagende ouders hebben inmiddels besloten hun kinderen naar een andere school te sturen, meldden Vlaamse media.

Door: ANP
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Grootste led-tv

De grootste led-tv ter wereld is vanaf vandaag te koop in Nederland. De televisie heeft een diameter van 229 centimeter.

Lees verder en bekijk foto's
Banner NUjournaal Tech

Screenshots gelekt

Er zijn video's en screenshots van Windows 8.1 online verschenen. Er zijn nieuwe apps en nieuwe ontwerpen te zien.

Bekijk de beelden

Camera-apps

Er worden miljoenen foto's gemaakt met smartphones, maar wat zijn nu de beste en leukste iPhone-apps om nog betere plaatjes te schieten?

Bekijk de beste apps

Raam besturen

Met een speciaal soort folie is het mogelijk de transparantie van een raam te besturen met een app. 

Bekijk foto's en een video

Tablet Z

De Xperia Tablet Z van Sony is waterdicht en de dunste tablet tot nu toe, maar heeft ook een fors prijskaartje. Is de tablet het waard?

Lees de review