Gepubliceerd: 
Laatste update: 
31 juli 2012 12:33
31 juli 2012 12:33

LG brengt 3D-games naar televisies

AMSTERDAM - LG is maandag begonnen met het aanbieden van 3D-games op zijn 3D-televisies. De games zijn voorlopig echter niet beschikbaar in Nederland.

Voor de nieuwe gamedienst heeft LG diverse games voor smartphones en tablets laten omzetten naar 3D. Daarbij gaat het om titels als Air Penguin, Frisbee Forever en Downhill Bowling 2.

Sinds maandag zijn de eerste vijf titels verkrijgbaar, in augustus volgens er meer games.

Om de 3D-games op tv te kunnen spelen, is een Cinema 3D Smart TV nodig, een 3D-televisie van LG die over een internetverbinding beschikt. Voor de besturing kan men LG’s Magic Remote gebruiken, die voor de gelegenheid functioneert als bewegingsgevoelige gamecontroller.

De dienst wordt enkel uitgerold in gebieden waar LG al betaalde diensten aanbiedt voor zijn Smart TV’s. Het gaat om in totaal dertien landen, waaronder Groot-Brittannië, Duitsland, Italië, Frankrijk, Spanje en Rusland. Nederland wordt vooralsnog overgeslagen.
 

Door: NU.nl/Jeffrey Weller
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

Coolpix A

Nikon heeft in de Coolpix A een spiegelreflexsensor verwerkt waardoor het kleine toestel heel goede foto's maakt. Toch zijn er flinke concessies gedaan.

Lees de review
Banner NUjournaal Tech

iPad-toetsenbord

Logitech heeft een volwaardig toetsenbord gemaakt voor de iPad dat speciaal gericht is op scholen.

Bekijk foto en lees verder

Supersnel laden

Een 18-jarige scholiere is erin geslaagd een apparaatje te ontwikkelen dat telefoons in 30 seconden kan opladen.

Lees verder

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Kickstarter

Op Kickstarter staan de leukste en gekste gadgets waarvoor ontwikkelaars proberen geld op te halen. Van een koraalrobot tot een sensor die vertelt wanneer je plant water nodig heeft.

Bekijk het overzicht