Gepubliceerd: 
Laatste update: 
25 juli 2012 08:52
25 juli 2012 08:53

Galaxy Tab 7.7 ondanks verbod niet uit winkels gehaald

AMSTERDAM - De Galaxy Tab 7.7 zal ondanks een Europees verbod niet uit de winkels gehaald worden. De huidige voorraad mag gewoon verkocht worden.

Foto:  Getty Images

Dat laat een betrouwbare bron die anoniem wil blijven aan NU.nl weten.

Dinsdag legde een Duitse rechter een voorlopig verbod op aan Samsung wat betreft de verkoop van de Galaxy Tab 7.7. De tablet lijkt te veel op de iPad. Eerder werd de Galaxy Tab 10.1 ook al verboden in Duitsland.

Het nieuwe verbod geldt voor heel Europa, maar volgens de bron mogen winkelketens de huidige voorraad gewoon blijven verkopen. "Het voorlopige verkoopverbod is alleen van toepassing op de verkoop van producten tussen het distributiecentrum en winkeliers", aldus de anonieme bron.

Als de huidige voorraden op zijn, kan er dus wel een situatie ontstaan waarin de tablet niet verkrijgbaar zal zijn. Een eerder opgelegd Europees verbod op de Galaxy Tab 10.1 werd later beperkt tot alleen Duitsland.

Bovendien gaat het om een voorlopig verbod waar later definitief uitspraak over wordt gedaan.

Lees onze review van de Galaxy Tab 7.7

Alles over de patentstrijd tussen Apple en Samsung

Door: NU.nl/Colin van Hoek
  • Deel:

Eerdere berichten

Coolpix A

Nikon heeft in de Coolpix A een spiegelreflexsensor verwerkt waardoor het kleine toestel heel goede foto's maakt. Toch zijn er flinke concessies gedaan.

Lees de review
Banner NUjournaal Tech

iPad-toetsenbord

Logitech heeft een volwaardig toetsenbord gemaakt voor de iPad dat speciaal gericht is op scholen.

Bekijk foto en lees verder

Supersnel laden

Een 18-jarige scholiere is erin geslaagd een apparaatje te ontwikkelen dat telefoons in 30 seconden kan opladen.

Lees verder

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Kickstarter

Op Kickstarter staan de leukste en gekste gadgets waarvoor ontwikkelaars proberen geld op te halen. Van een koraalrobot tot een sensor die vertelt wanneer je plant water nodig heeft.

Bekijk het overzicht