Uitgegeven: 
Laatste update: 
27 juni 2012 12:45
27 juni 2012 13:05

Video on demand-dienst Pathé naar Xbox 360 en tablets

HOOFDDORP - Pathé brengt zijn video on demand-dienst Pathé Thuis naar de Xbox 360 en tablets van Apple, Samsung en Panasonic.

Foto:  NU.nl/Otto Goedhart

Dat kondigde deputy manager, Marc Canisius, aan tegenover Entertainment Business.

De dienst komt vanaf juli naar de iPad, in september naar tablets van Samsung en Panasonic en in november naar Xbox 360.

Met Pathé Thuis kan een verscheidenheid aan films worden gehuurd die eerder al in de bioscoop draaiden. In juli zal tevens een koopmodel worden geïntroduceerd. Films kunnen dan gekocht worden. Daarna zijn ze op te slaan op het systeem of via een clouddienst.

Door: Gamer.nl
  • Deel

Eerdere berichten

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app
Banner NUjournaal Tech

Kickstarter

Op Kickstarter staan de leukste en gekste gadgets waarvoor ontwikkelaars proberen geld op te halen. Van een koraalrobot tot een sensor die vertelt wanneer je plant water nodig heeft.

Bekijk het overzicht

Galaxy S4 Mini

Er zijn foto's gelekt van wat waarschijnlijk de Galaxy S4 Mini is.

Bekijk de beelden

Buigbare tv

Samsung heeft een patent aangevraagd op een flexibele tv die gebruikers zelf kunnen buigen.

Bekijk details en afbeeldingen

Windows Blue

Microsoft heeft bevestigd dat er een grote update van Windows 8 komt, maar wat weten we nu al van Windows Blue?

Bekijk een overzicht