Sitecom lanceert netwerkmediaspeler met 2TB-harddisk
AMSTERDAM – Sitecom heeft woensdag de MD-272 HDD TV Media Player gelanceerd, een nieuwe mediaspeler voor onder de tv, die video, foto’s en muziek kan afspelen via het netwerk en vanaf zijn ingebouwde harddisk.
De nieuwe mediaspeler komt met een flinke ingebouwde harddisk van 2TB, maar is niet op die harde schijf aangewezen voor het afspelen van mediabestanden. Het apparaat kan ook films en muziek van nas-apparaten en computers via het netwerk naar de tv streamen.
De MD-272 ondersteunt volgens Sitecom de ‘meest gangbare’ bestandsformaten, waaronder mkv, divx, xvid en avi. Daarnaast kan de full-HD mediaspeler overweg met rips van blu-ray- en dvd-films. Via een gratis app voor Android en iOS-toestellen kan men de speler via zijn tablet of smartphone bedienen.
Het apparaat is volgens Sitecom inmiddels beschikbaar voor een adviesprijs van 230 euro. De mediaspeler wordt geleverd met aansluitkabels, waaronder een hdmi-kabel, een eigen afstandsbediening en batterijen.



Startpagina