Speedlink presenteert ‘Magic Mouse’ voor pc

Laatste update:  2 september 2010 15:49 info

Speedlink kondigde woensdag zijn eigen versie van Apples Magic Mouse aan. Deze Cue Wireless Multitouch Mouse heeft net als Apples muis een aanraakgevoelige bovenkant, maar is in dit geval specifiek ontwikkeld voor Windows-pc’s.

Speedlinks draadloze aanraakmuis – die door de fabrikant van computeraccessoires ook wel kortweg de ‘Cue’ wordt genoemd – moet het mogelijk maken om Windows-computers te bedienen met muisaanrakingen. Zo kunnen computeraars tussen foto’s bladeren door horizontaal over de muis te vegen, terwijl ze met verticale veegbewegingen door documenten en browsers scrollen.

Net als Speedlinks voorbeeld – de Magic Mouse van Apple – kunnen er verschillende commando’s worden gegeven door één of twee vingers te gebruiken. De Cue wordt met een usb-dongle geleverd, zodat hij draadloos kan communiceren met de pc. De muis komt in november op de markt. Hij zal verkrijgbaar zijn in vier verschillende kleuren en moet rond de 40 euro gaan kosten.

Naast de draadloze Cue kondigde Speedlink woensdag ook enkele andere muizen aan. Zo brengt het bedrijf drie muizen uit in de nieuwe Bluetrace-serie, waarbij een speciale blauwe laser voor extra precisie moet zorgen.

Deze muizen – die uitkomen in twee draadloze varianten en één met kabel – komen in oktober in de winkels te liggen, voor prijzen die variëren van 15 (bedraad), 20 (draadloos met usb-dongle) en 30 euro (Bluetooth). Ook komt Speedlink in oktober met een muis voor gamers, die een schappelijk prijskaartje van 20 euro krijgt omgehangen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.