Kodak kondigt nieuwe Inkjet Printer aan

Laatste update:  30 augustus 2010 13:16 info

Kodak heeft vrijdag een nieuwste aanwinst van hun innovatieve reeks van All-in-One (AiO) Inkjet Printers aangekondigd. De ESP 9250 AiO Printer richt zich op consumenten die professionele fotokwaliteit verlangen zonder compromis.

Deze alles-in-één printer levert een 802.11n wifi-verbinding en optioneel bluetooth, om aan de draadloze behoeften van de consumenten te voldoen. Hij kan printen vanaf compatibele iOS-apparaten met kleuren tot aan 9600dpi. Tevens kan hij scannen met 2400dpi en dubbelzijdig afdrukken.

Deze Inkjet Printer is in staat om foto's van 4 bij 6 inch af te drukken in minder dan een halve minuut. En hij kan dertig pagina's met gewone kleuren plaatjes binnen een minuut uitdraaien. Daarnaast kan hij 26 pagina's per minuut faxen of kopiëren. Dankzij de multi-format-kaartlezer kan hij foto's ontvangen van praktisch elke standaard richt-en-schiet camera's.

De ESP 9259 van Kodak zal zeer binnenkort verkrijgbaar moeten zijn. Deze alles-in-één printer kost bijna 200 euro. Dat is niet heel duur en doet vrezen dat het echte geld gaat zitten in de hoeveelheid inkt die aangeschaft dient te worden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.