Toonaangevend tijdschrift raadt iPhone 4 niet aan

Laatste update:  13 juli 2010 09:01 info

LOS ANGELES - Consumer Reports, een toonaangevend Amerikaanse tijdschrift voor productbeoordelingen, komt na testen tot de conclusie dat de iPhone 4 geen aanrader is. Dat stond maandag op de website van het magazine.

Foto:  AFP

Volgens het blad heeft het toestel problemen met de ontvangst als gevolg van een fout in het ontwerp. De verhalen over een slecht bereik van de nieuwe iPhone doen al langer de ronde, het tijdschrift bevestigt dit nu.

''Als je vinger of hand een plekje op de laag aan de linkerzijde van het toestel raakt - wat makkelijk gebeurt vooral bij linkshandigen - kan het ontvangstsignaal significant slechter worden."

"Zo slecht dat de verbinding wordt verbroken als je in een gebied bent waar het bereik toch al slecht is'', aldus het blad. ''Door dit probleem kunnen we de iPhone 4 niet aanraden.''

Herstelsoftware

Apple heeft eerder al toegegeven dat er iets verkeerd is gegaan met het bereken van de signaalsterkte en heeft klanten gratis herstelsoftware beloofd die het probleem moet oplossen.

De mensen achter Consumer Reports hebben een goedkope en praktische oplossing; plak wat duct tape op het gevoelige plekje.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties