Computer waarschuwt bij te veel stress

Laatste update:  4 juni 2010 11:24 info

AMSTERDAM – Dankzij een nieuwe technologie worden computergebruikers gewaarschuwd bij een te hoog oplopende werkdruk. Een gadget houdt stemming en stressniveau in de gaten.

Foto:  ANP

Dat meldt persbureau AP naar aanleiding van een presentatie van de gadget deze week op een Aziatische IT-beurs.

De techniek geeft aan de hand van onder meer hartslag aan wanneer het tijd is om even een kopje koffie te gaan drinken. Het meten vindt plaats door middel van sensoren in een speciale computermuis. Software combineert de informatie vervolgens met gegevens als leeftijd en sekse.

“Het is net als met vingerafdrukken, iedereen is uniek” , aldus David Chang, vice-president van het bedrijf dat de ‘BioDynamic Signature’ ontwikkelde.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties