Philips introduceert nieuwe led-tv’s

Laatste update:  12 maart 2010 16:04 info

Het regent tv’s dezer dagen. Na Panasonic, LG en Sharp, stelt nu ook Philips zijn nieuwste serie led-televisies voor aan het grote publiek. De nieuwe tv’s komen volgende maand op de markt en worden ondergebracht binnen Philips’ 7000-serie.

Het is niet alles 3D wat er blinkt. Philips introduceerde eerder deze maand al twee nieuwe series televisies met 3D-spierbundels, de 8000- en 9000-series. De 7000-serie houdt het echter bij ouderwets 2D. Dat zal ongetwijfeld ook duidelijk te zien zijn aan de prijskaartjes – al houdt Philips wat de kosten betreft nog even de lippen op elkaar.

Wel is duidelijk dat er in deze 7000-serie vooralsnog twee nieuwe modellen op de planning staan, eentje van 40 inch en eentje van 46 inch. Beide modellen zijn Full-HD en beschikken over een led-lichtbron, waarmee ze volgens Philips tot 40 procent energiezuiniger zijn dan hun voorgangers. Ook zijn ze uitgerust met Ambilight Spectra 2, waarbij een stel lampen aan de zijkanten zorgt voor een sfeervolle lichtprojectie op de muur achter de tv.

De nieuwe televisies hebben een beeldverversing van 100Hz en zijn uitgebreid met diverse internetfuncties. Zo bieden de apparaten directe toegang tot websites als Youtube, TomTom en eBay. Daarnaast lanceert Philips voor zijn netwerkcompatibele tv’s in april een nieuwe video-on-demand-dienst, waarmee gebruikers films kunnen huren. Hiervoor werkt Philips in Nederland samen met Videoland.

Ook bieden de nieuwe televisies via hun internetaansluiting directe toegang tot RTL Gemist. Via een optionele dongle kunnen de tv’s ook geschikt worden gemaakt voor wifi, zodat men geen netwerkkabel meer hoeft uit te rollen naar de tv. Wat deze dongle gaat kosten, is evenmin bekend.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.