Asus Eee Keyboard komt in april

Laatste update:  8 maart 2010 15:49 info

Hij had eigenlijk al in februari in de winkels moeten liggen, maar Asus heeft de lancering van zijn pc-in-een-toetsenbord – de Eee Keyboard – stilletjes vertraagd. Op de CeBit werd duidelijk dat het apparaat in april wordt uitgebracht.

De Eee Keyboard is een soort netbook in een toetsenbord, en draait dan ook op een ingebouwde Intel Atom-chip. Het ‘slimme’ toetsenbord is draadloos aan een HD-tv of computermonitor te koppelen, om te computeren zonder dat er een losse pc nodig is. Tevens heeft het apparaat een eigen aanraakscherm, dat ook functioneert als muisvervangende touchpad.

Volgens Asus komt de keyboardcomputer volgende maand in twee versies op de markt. De ene heeft 16GB aan opslagruimte en gaat 550 euro kosten. De andere heeft tweemaal zoveel capaciteit voor 50 euro extra. Beide draaien op Windows XP.

De twee modellen worden elk geleverd met Asus’ eigen draadloze hdmi-systeem, waarmee de compacte pc zijn beelden in HD naar een HD-tv straalt. Daarbij zal de resolutie niet verder gaan dan 720p, omdat anders de Atom-processor het te warm krijgt, aldus Asus. De Eee Keyboard heeft bovendien een eigen accu aan boord, waarmee tot zo’n drie uur is te werken zonder stopcontact.
 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

KPN-hack

Woensdag werd bekend dat KPN gehackt is. Eind 2011 maakten hackers ook al misbruik van zwakheden in het systeem van het telecombedrijf.

Is de situatie bij KPN voor u reden om over te stappen?

Stem

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.