rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Devolo verhoogt snelheid stopcontactinternet

Uitgegeven: 9 februari 2010 17:22
Laatst gewijzigd: 9 februari 2010 17:22

Devolo, een fabrikant van netwerkapparaten, presenteert in maart een nieuwe generatie dlan-adapters, waarmee men kan netwerken via het stopcontact. De nieuwe serie adapters is volgens Devolo een stuk sneller dan de vorige generatie.

Met de nieuwe adapters verhoogt Devolo de maximale doorvoersnelheid van 200Mbps naar 500Mbps. Daarmee lijkt de volgende generatie van dit bedrijf op papier nog niet zo snel als Belkins nieuwste serie adapters voor internet via het stopcontact: Belkin claimde medio 2009 namelijk een maximale doorvoersnelheid van 1000Mbps bereikt te hebben.

Naast een verhoogde bandbreedte bieden de nieuwe adapters volgens Devolo ook een groter bereik. Hoeveel het bereik precies vergroot is, houdt Devolo echter nog in het midden. De nieuwe adapters komen dan ook pas in september op de markt, ongeveer een jaar na de 1000Mbps-adapters van Belkin.

© NU.nl/Jeffrey Weller

Overig nieuws

Games

BeBook Neo

De BeBook Neo is een reader met Wacom-touchscreen, wifi, webbrowser, leest diverse formaten en heeft toegang tot diverse boekenwinkels. David van Bright.tv neemt 'm onder de loep.

Bekijk video