Brando komt met ‘vlijmscherpe’ usb-stick

Laatste update:  4 februari 2010 15:46 info

Gadgetwebshop Brando lanceert een ‘vlijmscherpe’ usb-stick. Of deze Chinese Sword Flashdrive ook hout snijdt, is een tweede.

De naam steekt de inspiratie voor deze usb-stick niet onder stoelen of banken. Hij is vervaardigd naar voorbeeld van traditionele Chinese zwaarden. Het scherpste gedeelte – de punt van het zwaard – herbergt de usb-aansluiting.

Gebruikers hoeven gelukkig niet bang te zijn om zichzelf in de vingers te snijden, want in de praktijk blijkt dit ‘zwaard’ net zo scherp als een voetbal. Door zijn dikte blijft er in elk geval nog wat ruimte over voor geheugen.

De flashdrive is beschikbaar in drie formaten. Voor 2GB betaalt men (inclusief verzending) 18 euro, voor 2 euro extra krijgt men tweemaal zoveel opslagcapaciteit (4GB). Er is ook een uitvoering van 8GB, die voor 28 euro thuis wordt afgeleverd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.