Microsoft laat tabletcomputer zien

Laatste update:  7 januari 2010 11:34 info

AMSTERDAM - Op de elektronicabeurs CES in Las Vegas heeft Microsoftbaas Steve Ballmer een aantal zogenoemde tablet-pc's gepresenteerd. HP is een van de partners.

Foto:  Gizmodo

Net als de 'iSlate' van Apple, die naar verwachting nog eind deze maand het licht moet zien, is de Windows-tablet toegesneden op multimedia. Gebruikers kunnen op het apparaat films bekijken, muziek luisteren, spelletjes spelen, internetten en digitale boeken, kranten en tijdschriften lezen, zo is het idee.

De hardware zal draaien op het nieuwe Windows 7. Ballmer presenteerde woensdagnacht (Nederlandse tijd) een aantal schermen, waaronder een van partner HP. Tijdens de korte demo werd ook duidelijk dat de tablet zal worden voorzien van de Kindle-software van Amazon om boeken te lezen.

Over prijzen en beschikbaarheid is nog niets bekend.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.