Sharp Image Entertainment is betaalbare projector

Laatste update:  4 november 2009 11:51 info

Het is nog niet eens zo lang geleden dat een projector een semi-luxueus product was. Inmiddels zijn er al ontelbare betaalbare projectors op de markt. Dat ze nu goedkoop genoeg voor iedereen kunnen zijn bewijst bijvoorbeeld de Sharper Image Entertainment.

Uiteindelijk zoekt de normale consument niet meer dan een degelijke manier om dvd's op een groot scherm te bekijken of games te kunnen spelen. Dat is met de Sharper Image Entertainment Projector dan ook geen enkel probleem. Op de site van deze projector staat dat hij het best 6 feet (bijna 2 meter) van de muur kan staan voor het beste beeld.

De projector is gebruiksvriendelijk in die zin dat hij gemakkelijk te draaien en bij te stellen is. Tevens wordt hij geleverd met een afstandsbediening die onder andere het volume, het contrast en de kleur regelt.

Het enige nadeel aan deze projector is het feit dat hij niet eenvoudigweg op een computer kan worden aangesloten. Daar moet dan weer een speciale adapter voor worden aangeschaft. De Sharper Image Entertainment Projector kost 90 euro. De projector is vanaf 12 november verkrijgbaar.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Internet

Lees al het nieuws op het gebied van internet

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video
Banner NUjournaal Tech

Ultrabooks op CES

Als het aan Intel ligt, wordt 2012 het jaar van de ultrabooks. NU.nl bezocht gadgetbeurs CES en bekeek de nieuwste en toekomstige modellen.

Bekijk de video

Xperia S

De Xperia S van Sony heeft bijzonder goede specificaties, maar maakt het toestel dit ook in de praktijk waar? NU.nl testte de telefoon kort tijdens CES.

Bekijk de video

Lees verder

NUzakelijk-app

Download nu de NUzakelijk-app!
Apple
Android

Lees verder

Tv-geweld

Tijdens gadgetbeurs CES struikelden de grote tv-fabrikanten over elkaar heen met aankondigingen en onthullingen. NU.nl maakte een videoreportage over dit tv-geweld.