Besluit Alonso houdt Formule 1 bezig

Laatste update:  25 september 2007 13:48 info

AMSTERDAM - "Er wordt door iedereen gewacht op wat Fernando Alonso besluit te doen." Dat zijn de woorden van Giancarlo Fisichella, die nog niet weet of hij mag blijven bij het Renault F1-team.

Foto:  EPA

Drie weken geleden liet de Italiaanse coureur weten dat hij verwachtte binnen enkele dagen een nieuw contract te tekenen. Omdat het team nog steeds graag Fernando Alonso ziet komen, heeft Fisichella nog steeds geen enkele zekerheid voor zijn stoeltje in het nieuwe seizoen, meldt Formule1.nl.

Zijn manager Enrico Zanarini zegt dinsdag in de Gazzetta dello Sport dat ze 'alleen maar af kunnen wachten'. "Het is momenteel allemaal erg verwarrend", aldus Zanarini in de Italiaanse sportkrant. "Iedereen wacht op waar Alonso gaat rijden. En tot die tijd kunnen wij niets anders doen."

Ron Dennis

Alonso staat ook volgend seizoen nog onder contract bij McLaren, maar vanwege heibel met teambaas Ron Dennis staat dat huwelijk op losse schroeven.

Naast McLaren zou ook Ferrari interesse hebben getoond in de Spaanse tweevoudig wereldkampioen. Hij moet daar Felipe Massa opvolgen, die gevolgd wordt door Toyota.

Japan

Alonso staat momenteel tweede in de WK-stand met 95 punten, twee punten achter teamgenoot Hamilton. De coureurs rijden dit jaar nog drie races. Komend weekend wordt er gereden in Japan, in oktober zijn ze actief in China en Braziliƫ.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Formule1 nieuws

Eerder