rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Carice van Houten is zichzelf in film Hans Teeuwen

Uitgegeven: 4 november 2009 13:30
Laatst gewijzigd: 4 november 2009 17:23

AMSTERDAM- Carice van Houten heeft weer een nieuwe rol te pakken. Dit keer hoeft de actrice niet te acteren, ze speelt zichzelf in de televisiefilm 'Gewoon Hans', die gaat over cabaretier Hans Teeuwen.

"Het gaat om een klein rolletje", bevestigt de manager van Carice.

Wat de actrice precies in de film van regisseur Diederik Ebbinge gaat doen, wil de manager niet kwijt. Ook filmmaatschappij Columnfilm houdt de kaken stijf op elkaar.

Fan

'Gewoon Hans' gaat over een meisje van 17 dat fan van Teeuwen is. Wanneer ze nachtmerries over de grappenmaker krijgt, sturen de ouders van het meisje haar naar een psychiater.

Naast Hans Teeuwen zelf zijn er rollen weggelegd voor Renee Fokker en Ton Kas. De film wordt op 30 december uitgezonden door de VPRO.

© Novum/NU.nl

Overig nieuws

Film van de dag

What Dreams May Come

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes is maandag in Engeland in première gegaan. Jude Law en Robert Downey Jr gingen de rode loper over.

Bekijk video

Clash of the Titans

De trailer van ‘Clash of the Titans’ is nu online te bekijken. De film draait 1 april 2010 in de bioscopen.

Bekijk video