Nieuwste film Borat-ster 'niet geschikt voor jeugd'

Laatste update:  31 maart 2009 21:07 info

LONDEN - De nieuwste film van Borat-ster Sacha Baron Cohen, waarin zijn typetje Bruno centraal staat, is volgens de Amerikaanse kijkwijzer niet geschikt voor jongeren van zeventien jaar of jonger.

Foto:  ANP

Dat meldde de Britse zender BBC dinsdag op basis van het filmvakblad Variety. De seksscènes zouden de oorzaak zijn van de keuring.

De filmmakers hadden gehoopt op een keuring waarbij jongeren onder de zeventien jaar de film mogen bekijken samen met een volwassene, maar The Motion Picture Association of America (MPAA) vond de film daarvoor niet geschikt.

De productie gaat nu opnieuw onder het mes en wordt vervolgens opnieuw voorgelegd aan de MPAA. De geschrapte scènes komen naar verwachting terecht op de dvd-versie.

Bruno

De nieuwste productie van Cohen gaat over de homoseksuele Oostenrijkse modereporter Bruno. Het is de opvolger van het controversiële Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan, waarin Cohen als Borat zowel Kazachstanen als Amerikanen op de hak nam.

De film moet deze zomer in de bioscopen gaan draaien.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Meer Filmnieuws nieuws

Eerder

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes is maandag in Engeland in première gegaan. Jude Law en Robert Downey Jr gingen de rode loper over.

Bekijk video

Clash of the Titans

De trailer van ‘Clash of the Titans’ is nu online te bekijken. De film draait 1 april 2010 in de bioscopen.

Bekijk video