Gepubliceerd: 
Laatste update: 
20 augustus 2012 14:46
20 augustus 2012 14:45

'Colin Farrell had moeite met seksscènes'

LONDEN - Hoewel Colin Farrell meestal geen moeite heeft met het opnemen van een seksscène, lag dat voor de film Total Recall iets anders.

Foto:  Getty Images

Daarin duikt hij het bed in met de Britse actrice Kate Beckinsale, met wie hij ooit een kortstondige relatie had. Tijdens de opnames schaamde de acteur zich geregeld.

Zo vertelt Kate aan The Sun.

Het lastigste vond Colin het dat de film geregisseerd werd door de man van Kate en dus naast de camera stond toen de opwindende scènes werden opgenomen.

"Ik heb al vaker dat soort scènes opgenomen waar mijn man bij was, dus voor Colin was het denk ik aparter dan voor mij." Volgens haar was de Ierse acteur blij toen dit deel erop zat. "Hij vroeg steeds of we al klaar waren en of het er goed opstond."

De actrice heeft er zelf dus niet zoveel moeite mee als haar man de scènes van dichtbij bekijkt, maar als het andersom zou zijn dan was Kate er waarschijnlijk niet zo blij mee geweest.

"Het is fijn dat hij niet jaloers is, maar hij zou dit niet mogen", geeft ze toe.

Door: BuzzE
  • Deel:

Gerelateerde artikelen

Eerdere berichten

Films van NU

Wat mogen we in mei absoluut niet missen op filmgebied?

Lees meer

Fast & Furious 6

In Amsterdam vond dinsdagavond de première van Fast & Furious 6 plaats. Diverse BN'ers lieten daarbij hun gezicht zien.

Bekijk fotoserie (9)