Gepubliceerd: 
Laatste update: 
23 juli 2012 08:52
23 juli 2012 08:49

Hunger Games winnaar bij Teen Choice Awards

LOS ANGELES - The Hunger Games, The Vampire Diaries en Taylor Swift waren zondag de grote winnaars bij de uitreiking van de Teen Choice Awards 2012.

De eerste sleepte 7 awards binnen en The Vampire Diaries kreeg er 5. Taylor was de grootste individuele winnaar met 5 prijzen. Zo melden diverse Amerikaanse media.

Met dit aantal schroeft Swift haar totaal op naar 20 awards. Dat maakt haar de meest gelauwerde vrouw in de historie van de Teen Choice Awards.

Twilight

Ook de Twilight Saga mocht zondag weer enkele awards toevoegen aan de prijzenkast. De filmreeks won dit jaar vier awards en daarmee hebben de films en zijn acteurs Taylor Lautner, Kristen Stewart en Robert Pattinson in totaal al 41 prijzen gewonnen bij het evenement.

Stewart en Lautner mochten ook prijzen in ontvangst nemen voor hun rollen in respectievelijk Snow White & The Huntsman en Abduction.

Optredens

Het evenement werd dit jaar gepresenteerd door Demi Lovato, die zelf ook twee awards won, en Glee-acteur Kevin McHale. Onder anderen Justin Bieber, Flo Rida, No Doubt en Carly Rae Jepsen traden op tijdens de show, die live op televisie werd uitgezonden.

De Teen Choice Awards worden jaarlijks uitgereikt. De winnaars worden gekozen door jongeren tussen de 13 en 19 jaar.

Door: BuzzE
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Films van NU

Wat mogen we in mei absoluut niet missen op filmgebied?

Lees meer

Cannes 2013

Woensdag is het filmfestival in Cannes van start gegaan.

Bekijk fotoserie (23)