Uitgegeven: 
Laatste update: 
14 juni 2012 04:59
14 juni 2012 08:42

Ray Liotta bewijst Goodfella laatste eer

LOS ANGELES - Acteur Ray Liotta heeft de laatste eer bewezen aan de dinsdag overleden maffiagangster Henry Hill, wiens personage hij vertolkte in Martin Scorsese’s filmklassieker Goodfellas uit 1990.

Foto:  WENN

Hill overleed op 69-jarige leeftijd in Los Angeles. Dat meldt TMZ.

Hoewel Liotta erkent dat hij de voormalige New York-gangster amper kende, stuurde hij desondanks condoleances naar Hill’s familie.

In een verklaring aan TMZ zegt Liotta: “Hoewel ik Henry Hill speelde in Goodfellas, heb ik hem maar een paar keer kort ontmoet. Ik kan dus niet zeggen dat ik hem goed kende, maar ik weet wel dat hij een ingewikkeld leven achter de rug heeft. Ik hoop dat hij eindelijk rust heeft gevonden.”

Hill was bijna 30 jaar lang lid van de maffia in New York totdat hij 1980 politie-informant werd na zijn arrestatie.

Door de getuigenissen van Hill werd een groot deel van de maffia in New York vervolgens ontmanteld. Regisseur Martin Scorsese verfilmde het verhaal in 1990. Naast Liotta zijn in de film rollen weggelegd voor Robert De Niro en Joe Pesci.

Door: BuzzE
  • Deel

Gerelateerde artikelen

Eerdere berichten

Eerder

Films van NU

Wat mogen we in mei absoluut niet missen op filmgebied?

Lees meer

Cannes 2013

Woensdag is het filmfestival in Cannes van start gegaan.

Bekijk fotoserie (22)