Perstour voedde haat tussen Salma Hayek en Antonio Banderas

Laatste update:  9 februari 2012 13:33 info

AMSTERDAM - Salma Hayek en Antonio Banderas zijn bepaald niet naar elkaar toe gegroeid tijdens de promotietour voor hun animatiefilm Puss in Boots.

Foto:  ANP

"Tegen de tijd dat we in Rome waren, begonnen we elkaar te haten", vertelt de Spaanse acteur tegen het Britse OK Magazine.

"Toen we in Sydney waren, wilden we elkaar vermoorden", gaat Banderas verder. "Soms als ik een vraag beantwoordde en ik keek naar haar, zag ik dat ze precies nadeed wat ik aan het zeggen was."

In totaal hebben Banderes en Hayek 739 interviews gehouden in 11 dagen tijd. "We hebben negen landen bezocht, negen premières in drie verschillende continenten", vertelt Banderas. Hij vond de interviews maar niks. "Je krijgt constant dezelfde vragen en geeft hetzelfde antwoord. En elke keer moest ik maar weer spontaan reageren op haar anekdotes."

De twee zijn inmiddels weer op goede voet met elkaar. "Ik hou van haar, ze is geweldig."
 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Filmrecensies

'Eerste deel van Men in Black blijft onovertroffen ...

Cannes

Het Filmfestival Cannes beleefde zaterdag haar achtste dag.

Bekijk fotoserie (6)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)