Theo Maassen speelt hoofdrol in Doodslag

Laatste update:  16 mei 2011 11:34 info

AMSTERDAM - Cabaretier Theo Maassen speelt met Gijs Scholten van Aschat in de thriller Doodslag. De film is gebaseerd op een idee van Maassen. Dat maakt de distributeur van de Nederlandse film Independent Films Nederland maandag bekend.

Foto:  NU.nl/Harold Versteeg

In Doodslag krijgt ambulancebroeder Max, gespeeld door Maassen, te maken met asociaal gedrag.

Op een dag slaat hij van zich af, mede aangezet door een tv-optreden van een beroemde cabaretier, een rol van Scholten van Aschat.

De regie is in handen van Pieter Kuijpers, bekend van TBS waarin Maassen ook de hoofdrol in speelde. Scholten van Aschat was afgelopen jaar te zien als Jörgen Hofmeester in de film Tirza. Marcel Lenssen schreef het scenario van Doodslag.

Eindhoven

De film wordt vanaf volgende maand in Eindhoven opgenomen. Kuijpers is enthousiast over de Brabantse stad.

"Eindhoven is visueel en filmisch, met een enorme verscheidenheid aan architectuur en locaties, die deze film een enorme meerwaarde gaan geven". De film draait vanaf januari 2012 in de bioscopen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Filmrecensies

'Eerste deel van Men in Black blijft onovertroffen ...

Cannes

Het Filmfestival Cannes beleefde zaterdag haar achtste dag.

Bekijk fotoserie (6)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)