'Jessica Alba in Spy Kids 4'

Laatste update:  24 augustus 2010 13:57 info

AMSTERDAM - Jessica Alba is hoogstwaarschijnlijk te zien in het vierde deel van de Spy Kids-filmreeks.

Foto:  Wenn

De 29-jarige actrice onderhandelt met de filmstudio over de rol van stiefmoeder in Spy Kids 4: All the Time in the World. Dat staat op de website van het Amerikaanse filmvakblad The Hollywood Reporter.

Alba gaat in de film een spionne spelen die naast haar werk verantwoordelijk is voor de zorg voor haar baby en twee stiefkinderen. Die twee kinderen zullen de sterren worden van de nieuwe Spy Kids-film.

De acteur en de actrice die in de eerste drie delen, verschenen in 2001, 2002 en 2003, de Spy Kids vertolkten zijn daar nu namelijk te oud voor. Zij zullen waarschijnlijk wel terugkeren in een bijrol, net als Antonio Banderas. Hij speelde in de films de vader van de jonge spionnen.

Robert Rodriguez

Robert Rodriguez hoopt met Spy Kids 4 de filmreeks nieuw leven in te blazen. De regisseur, die de voorgaande films schreef en regisseerde, heeft voor het vierde deel een budget van dertig miljoen dollar tot zijn beschikking. De opnamen van de 3D-film die in 2011 moet verschijnen, gaan volgende maand van start.

Als Alba eruit komt met de filmstudio, wordt het de derde keer dat zij met Rodriguez samenwerkt. De twee maakten samen eerder Sin City in 2005 en Machete die volgende maand verschijnt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Eerder

Filmrecensies

Onze recensent besprak The Devil Inside

Taped

Maak kans op kaarten voor de exclusieve voorpremiëre van Taped.

Lees meer

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer